Afrin’den acı haber!

Afrin'den acı haber!

Şehitlerimiz var

07 Şubat 2018 - 22:35 - Güncelleme: 07 Şubat 2018 - 22:47

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin'deki terör örgütlerine yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin yeni bir açıklama yaptı.

TSK, Afrin Bülbül güneybatısı ve El Maski civarında bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına teröristler tarafından yapılan tanksavar ve top/havan saldırılarında 2 askerimizin şehit olduğunu açıkladı.

TSK'dan yapılan açıklama şu şekilde:

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında, 07 Şubat 2018 tarihinde, Afrin Bülbül güneybatısı ve El Maski civarında bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına yönelik.

PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen tanksavar ve top/havan saldırıları neticesinde iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.

Saldırı sonrasında bölücü terör örgütü mensuplarına derhal bölgede mevcut ateş destek vasıtaları ile karşılık verilmiştir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır dileriz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zeytin dalı
    4 ay önce
    Eyyy Mis kokulu Resulullahımızın ocağında vatan ümmet uğruna islam uğruna dualar ile Allah adı ile yoğrulun Mehmed\'im nöbetinizi devraldık gözünüz arkada kalmasın enson savaştığın mevzideyiz elindeki o silah varya canım Mehmed\'im biraz garipsedi beni ama anladı daha çok şerefsiz göster dercesine irkildi birden Mehmed\'im canım kardeşim inan ağlamadık neden biliyormusun sen hep diyordunya kolum kopsa düğün yaparım şerefsizlere acımı göstermem bizde sen şehit olduğun gün ağlamadık Mehmed\'im hakkını helal et dedik bastık düşman üstüne sürdük obüse mermiyi verdik mehteri Hamdolsun dedik şehidimiz var biz ümmet ordusuyuz biz Allah\'ın nuruyuz biz Resulullah duasıyız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terör örgütüne büyük darbe
Terör örgütüne büyük darbe
Ermenistan'ı korkutan açıklama! Türkiye ile birlikte girebiliriz
Ermenistan'ı korkutan açıklama! Türkiye ile birlikte girebiliriz